Работна позиция

Лекар специализант по анестезиология и интензивна медицина

Описание на позицията

Търсим за наш клиент болница в района на Мюнстер с капацитет около 250 легла лекар специализант по анестезиология и интензивна медицина.

Изисквания към кандидатите
  • владеене на немски на ниво минимум В2
  • апробация
  • интерес за специализация в областта на анестезиологията
  • завършено образование по медицина
Нашето предложение
  • Болницата разполага с разрешително за обучение по анестезиология (48 месеца) както и за интензивна медицина - 12 месеца
  • отличен работен климат
  • облекчаване на административните задачи чрез използване на специалисти по кодиране и секретарки
  • Освобождаване и поемане на разходи за допълнително обучение
  • Помощ при намирането на квартира, ако е необходимо, може да бъде осигурена стая в общежитието на персонала
  • сигурни грижи за децата чрез детски центрове и отпуски
  • Възнаграждение съгласно AVR-Caritas (съответства на колективния договор MB / VKA)
Контакти

Кандидатствайте сега на jobs@persinta.com и ни изпратете Вашата автобиография на немски език с актуална снимка.

За повече информация се свържете с нас на +359 2 441 00 22

Тип на заетостта
Пълно работно време
Начало на заетостта
веднага
Индустрия
Здравеопазване
Месторабота
Мюнстер, Северен Рейн-Вестфалия, Германия
Основна заплата
4600 € - 5900 €
Дата на публикуване
15. август 2020
Валидно до
31. юли 2020

Тази публикация е достъпна и на: Deutsch (Немски)

Close modal window

Позиция:Лекар специализант по анестезиология и интензивна медицина

Благодарим Ви за изпратената кандидатура. Ще се свържем с вас скоро!